CHORVATSKO UBYTOVÁNÍ V SOUKROMÍ , CHORVATSKO APARTMÁNY U MOŘE A DALŠÍ OBLÍBENÉ UBYTOVÁNÍ V CHORVATSKU

Prodej ubytování v Chorvatsku zahájen - Neváhjte a rezervujte si oblíbené ubytování v soukromí v Chorvatsku


Pokud hledáte Chorvatsko apartmány u moře, nebo soukromé ubytování v Chorvatsku jste na správném místě. Z naší nabídky ubytování v Chorvatsku si jistě vyberete - nabízíme apartmány a ubytování v Chorvatsku v soukromí a to vše za příznivé ceny.Chorvatsko ubytování v soukromí a Chorvatsko apartmány u moře - KLIKNĚTE ZDE
Náš web je rozcestník zajímavých a lety prověřených odkazů na soukromé ubytování v Chorvatsku. Dále zde naleznete Chorvatsko apartmány blízko moře, tipy na letoviska, aktuality a Chorvatsko lastminute.

V levém menu této stránky najdete odpovědi na všechny Vaše otázky ať už chcete naleznout:

Chorvatsko apartmány nebo jiné ubytování v Chorvatsku například Chorvatsko ubytování v soukromí
Chorvatsko ubytování v apartmánech přímo u moře nebo ubytování v Chorvatsku levně.
Tipy na klidná letoviska kde Vaši dovolenou v Chorvatsku trávit ?
Aktuální počasí v Chorvatsku, plán cesty do Chorvatska a mnoho dalších užitečných informací.


Naše tipy na soukromé ubytování v Chorvatsku u moře s výhledem na moře


Chorvatsko ubytování apartmány Rada - Chorvatsko Žaborič

Apartmán Rada - Chorvatsko Žaborič

Chorvatsko ubytování v soukromí apartmánu RADA

Tento apartmán je volný už pouze v září NEVÁHEJTE!!!
Apartmán Rada je plně, velice komfortně vybaven a poskytuje naprosté soukromí.

Vzdálen od moře je cca 20m z jeho terasy je krásný výhled na moře.

Jedná se o velice pěkné ubytování v Chorvatsku v soukromí!!!
Dále obsahuje dvě ložnice, plně vybavenou kuchyň, soc. zařízení, koupelnu, zahradní gril, parkování ve dvoře domu, Tv-sat, klimatizaci.

Nachází se v klidné části letoviska Žaborič, které doporučujeme zejména těm co nehledají u svého ubytování v Chorvatsku přeplněné pláže, ale spíše chvíle pohody a klidu. Žaborič leží mezi středně velkým dalmánským městem Šibenik a nedalekým známým letoviskem Primošten, na břehu průzračného moře ve stínu vzrostlých borovic a svojí polohou láká k mnoha výletům do okolí. Žaborič Vás hned na první pohled osloví svou kouzelnou atmosférou pohody a klidu, kde jiste budete rádi trávit dny plné slunce a koupání v křištálove čistém moři s Vaší rodinou či přáteli. Ke koupání jsou zde jak prostorná ústřední oblázková pláž, tak i uměle vytvořené betonové terasy s upraveným povrchem. Obě možnosti poskytují velmi dobrý a pozvolný přístup do vody.
Fotografie ubytování v soukromí apartmánu Rada - Chorvatsko letovisko ŽaboricPro více informací či objednávku uvedeného apartmánu RADA volejte +420 775 904 811 nebo pište na Chorvatsko ubytování - Rádi Vás informujeme naše letoviska a ubytování v Chorvatsku dokonale známe

Chorvatsko apartmány 2013 Žaborič RADA - Chorvatsko ubytování v soukromí

Chorvatsko ubytování apartmány Josip - Chorvatsko Žaborič

Apartmán Josip - Chorvatsko Žaborič

Chorvatsko ubytování v soukromí apartmánu JOSIP

V domě jsou dva apartmány. Jeden čtyřlůžkový ( 2 ložnice ) a jeden pro šest až sedm osob ( 3 ložnice ).
Oba nezávisle na sobě poskytují naprosté soukromí, jsou však vhodné i pro větší skupinu 11ti lidí, kteří si chtějí ubytování v Chorvatsku užít společně.

Apartmány Josip jsou od moře vzdáleny cca 10m a z teras obou apartmánů je krásný výhled na moře.
Dále pak každý obsahuje plně vybavenou kuchyň, soc. zařízení s koupelnu, zahradní gril, parkování ve dvoře domu.

Nachází se v letovisku Žaborič, které doporučujeme zejména těm co nehledají přeplněné pláže, ale spíše chvíle pohody a klidu. Žaborič leží mezi středně velkým dalmánským městem Šibenik a nedalekým známým letoviskem Primošten, na břehu průzračného moře ve stínu vzrostlých borovic a svojí polohou láká k mnoha výletům do okolí. Žaborič Vás hned na první pohled osloví svou kouzelnou atmosférou pohody a klidu, kde jistě budete rádi trávit dny plné slunce a koupání v křištálově čistém moři s Vaší rodinou či přáteli. Ke koupání jsou zde jak prostorná ústřední oblázková pláž, tak i uměle vytvořená malá písečná pláž a také betonové terasy s upraveným povrchem. Všechny možnosti poskytují velmi dobrý a pozvolný přístup do vody.
Fotografie ubytování v soukromí apartmánu Josip - Chorvatsko letovisko ŽaboričPro více informací či objednávku některého z apartmánů JOSIP volejte +420 775 904 811 nebo pište na Chorvatsko ubytování - Rádi Vás informujeme naše letoviska a ubytování v Chorvatsku dokonale známe

Chorvatsko apartmány 2013 JOSIP A/4 - Chorvatsko ubytování v soukromí
Chorvatsko apartmány 2013 JOSIP A/6 - již vyprodáno na celé léto


Chorvatsko ubytování apartmány FIS - Chorvatsko Omiš - Makarská riviéra

Pohled na vilu FIS z dálky - Chorvatsko Mala Luka V domě dvou až šestilůžkové apartmány.
Všechny jsou vždy kompletně a moderně zařízeny. Vila FIS je od moře vzdálena cca 20m a z teras všech apartmánu je krásný výhled na moře.

Dále je zde možnost využít polopenze v naší restauraci v přízemí vily. Letovisko Malá Luka se nachází cca 3km jižně za Omišem a 15km před známým letoviskem Baška Voda a doporučujeme ho všem co hledají klidnou dovolenou v kombinaci s možností využít pestré palety šlužeb, které Jadranské moře nabízí v přilehlém známém letovisku Omiš.


Malá Luka Vás hned na první pohled osloví svoji krásou malebných přírodních zákoutí a zátok, borových hájů, kontrastu azurově modrého moře a pohoří. V letovisku najdete krásné oblázkové pláže, přecházející v písek, kouzelná malá zákoutí a plážičky s kombinací skalisek, písku a oblázků.
Fotografie ubytování v soukromí apartmánů FIS - Chorvatsko letovisko Mala Luka ( Omiš )Pro více informací či objednávku některého z apartmánů FIS volejte +420 775 904 811 nebo pište na Chorvatsko ubytování - Rádi Vás informujeme naše letoviska a ubytování v Chorvatsku dokonale známe

Chorvatsko apartmány 2013 FIS


DALŠÍ TIPY NA UBYTOVÁNÍ V CHORVATSKU - Chorvatsko apartmány pro rodiny a skupiny přátel
Pro více fotek a detailní popis apartmánů klikněte na obrázek domu.

NAŠE TIPY NA CESTOVKY NABÍZEJÍCÍ - Chorvatsko apartmány a soukromé ubytování v Chorvatsku
Chorvatsko apartmány a ubytování v Chorvatsku za nejlepší ceny
DOPORUČUJEME!!!

Našimi osobními zkušenostmi a lety proveřená cestovní agentura specializujicí se pouze na levné ubytování v Chorvatsku

Vytřídené apartmány Chorvatsko v soukromí 20 - 150m od moře v těch nejhezčích oblastech Jadranu.

V nabídce klidná letoviska, která jsou zvláště v posledních letech Čechy velmi žádaná ( kvůli úniku z všedního života ).

Ubytování v Chorvatsku za více než příznivé ceny , delegát v každém letovisku a profesionální přístup této C.K. ji řadí mezi naše nejváženější partnery.

Každý apartmán nabízí naprosté soukromí a obsahuje vždy ložnice, plně vybavenou kuchyň, soc. zařízení, koupelnu, terasu ( i s výhledem na moře ), zahradní gril, parkování u apartmánu zdarma, TV-sat případně i klimatizaci.

V případě zájmu máme zpracované katalogy na konkrétní apartmány v Chorvatsku a ubytování v Chorvatsku kde by jste byli ubytováni a které budou nejvíce vyhovovat Vašim požadavkům pro strávení pohodové dovolené v Chorvatsku.Chorvatsko ubytování apartmány dovolená - forum rady tipy odkazy
Fórum Chorvatsko - Diskusní fórum na téma:

Chorvatsko ubytování, Chorvatsko apartmány, Chorvatsko dovolená, Ubytování v Chorvatsku, Chorvatsko, Soukromé apartmány v Chorvatsku, Dovolená v Chorvatsku - tipy, rady, zkušenosti, popisy a fotografie Chorvatského pobřeží, dovolená v Chorvatsku s motorovým člunem, nudistická dovolená Chorvatsko, dovolená chorvatsko na jachtě, mužete vkládat vlastní příspěvky a fotografie.

Apartmány v Chorvatsku moje osobní zkušenosti z ubytování v Chorvatsku.

Raději než ubytování v hotelu s polopenzí doporučuji si rezervovat ubytování apartmány v Chorvatsku přes nějakou C.K. specializující se na Chorvatsko a ubytování v Chorvatsku.

Většinou jsou apartmány Chorvatsko pekně vybaveny a vlastní vaření je přece jen pohodlnější než chodit organizovaně na polopenzi, která leckdy né každému vyhovuje a chutná.Další naše tipy na apartmány Chorvatsko a ubytování v Chorvatsku


Chorvatsko ubytování v soukromí apartmánu Petkovič - Chorvatsko Zablače Solaris

Apartmány PETKOVIČ - 2x čtyřlůžkový a 1x dvoulužkový apartmán

Apartmán Petkovic Chorvatsko ubytování v soukromí.

V domě dva čtyrlůžkové a jeden dovulůžkový apartmán.
Každý apartmán poskytuje soukromí a všechny jsou velice komfortně a pohodlně vybaveny, každý obsahuje ložnice, plně vybavenou kuchyň, koupelnu, soc. zařízení, terasu a parkování u domu. Vzdálenost od moře je cca 70m.

Nacházejí se v klidné části letoviska Zablače. Nedaleko hotelového a zábavního komplexu Solaris, kde jsou bazény, tobogány, bar ve vodě, pujčovna vodních skůtrů a ostatní vodní atrakce. Dále díky své výtečné poloze Zablače láká k návštěvám nedalekých známých míst, jako je Šibenik, Primošten,Vodice a národní park Krka.Fotografie ubytování v soukromí apartmánu Petkovič - Chorvatsko Zablače ( Solaris )
Pro více informací nebo objednávku uvedeného apartmánu Petkovič volejte +420 775 904 811 nebo pište na Chorvatsko ubytování - Rádi Vás informujeme naše letoviska a ubytování v Chorvatsku dokonale známe

Chorvatsko apartmány PETKOVIČ A/4 - nově
Chorvatsko apartmány PETKOVIČ A/4 - nově
Chorvatsko apartmány PETKOVIČ A/2 - nověChorvatsko ubytování v soukromí apartmánu Pulič - Chorvatsko Žaborič

Apartmány PULIČ - Čtyřlůžkový a třílůžkový apartmán

Apartmán Pulic Chorvatsko ubytování v soukromí.

Oba apartmány jsou plně a velice komfortně vybaveny. Vzdáleny od moře je cca 30m z jeho terasy je výhled na moře.
Dále obsahují ložnice, vždy plně vybavenou kuchyň, soc. zařízení, koupelnu, parkování ve dvoře domu, Tv-sat, klimatizaci.

Nachází se v klidné části letoviska Žaborič, které doporučujeme zejména těm co nehledají přeplněné pláže, ale spíše chvíle pohody a klidu.


Žaborič se nachází mezi středně velkým dalmánským městem Šibenik a nedalekým známým letoviskem Primošten, na břehu průzračného moře ve stínu vzrostlých borovic a svojí polohou láká k mnoha výletům do okolí. Žaboric Vás hned na první pohled osloví svou kouzelnou atmosférou klidu a pohody, kde jiste budete rádi trávit dny plné slunce a koupání v křištálově čisté vodě s Vaší rodinou či přáteli. Ke koupání jsou zde jak prostorná ústřední oblázková pláž, tak i uměle vytvořené betonové terasy s upraveným povrchem. Obě možnosti poskytují velmi dobrý a pozvolný přístup do vody.

Fotografie apartmány Pulič - Chorvatsko letovisko Žaborič
Pro více informací či objednávku uvedeného apartmánu Pulič volejte +420 775 904 811 nebo pište na Chorvatsko ubytování - Rádi Vás informujeme naše letoviska a ubytování v Chorvatsku dokonale známe )

Chorvatsko apartmány PULIČ A/3 - velice pěkné ubytování v Chorvatsku
Chorvatsko apartmány PULIČ A/4 - ubytování v Chorvatsku s výhledem na mořeChorvatsko ubytování v soukromí apartmánu pro skupiny - Chorvatsko Zadar Borik

Chorvatsko apartmány Dora - 1x A/6+1 a 4x A/3+1

Apartmány Dora Ubytování v Chorvatsku vhodné pro skupiny.

V domě jeden apartmán pro šest osob a čtyri apartmány pro 3 - 4 osoby.

Tyto apartmány doporučujeme zejména rodinám a skupinám přátel.

Každý apartmán poskytuje soukromí a je plně vybaven, vždy obsahuje ložnice, vybavenou kuchyň, koupelnu, soc. zařízení, terasu a parkování u domu. Vzdálenost od moře je cca 200m.

Nachází se v klidné části letoviska Zadar BORIK. Chorvatský Zadar je známí početnými památkamy a jeho bohatou historií. Velkou výhodou k prožití aktivní dovolené pro ty kteří hledají mimo koupání, sportování, také zábavu a prohlídky historických památek, je přilehlé město Zadar, do kterého je spojení veřejnou dopravou.

Fotografie v soukromí apartmánů Dora - ubytování v Chorvatsku pro skupiny a přátele
Pro více informací či objednávku některého z uvedených apartmánu DORA volejte +420 775 904 811 nebo pište na Chorvatsko ubytování - Rádi Vás informujeme naše letoviska a ubytování v Chorvatsku dokonale známe

Chorvatsko apartmány DORA - Chorvatsko ubytování pro skupiny

Dalmatour recenze - DISKUSNÍ FÓRUM NÁZORY KLIENTŮ NA NAŠE APARTMÁNY A UBYTOVÁNÍ V CHORVATSKU:
Pro vložení Vaší recenze ji odešlete na lukashuta@seznam.cz tato bude po schválení administrátorem vložena.

Chorvatsko ubytování v soukromí apartmánu Srečko - recenze Dalmatour

J. Mžíčková | 2.9.2010 (datum pobytu: srpen 2010)
Chtěla bych Vám poděkovat za příjemnou dovolenou, kterou jsme strávili v letovisku Žaborič od 22.-29.8.2010.
Toto místo jsme si vybrali na Vaše doporučení a nebyli jsme zklamání.
Možná první zklamání, že nebyl v apartmánu gril bylo reakcí na to, že se kluci na grilování těšili a svůj jídelníček jsme k tomu směřovali / grilování ryb apod.
Ale krásné počasí bez mráčku, čisté moře, také výlety do blízského okolí to vynahradily.
Takže na grilování, které jste nám po dohodě zajistili u sousedů ani nedošlo.
Využili jsme bonusu při konzumaci pizy. Chtěla bych upřesnit, že název pizerie nikdo z místních neznal, takže náše první cesta směřovala jiným směrem.
Abychom večer šli správně, tak jsme se raději informovali u paní R.Komadin, která nás nasměrovala.
Název pizerie není uveden na místě, kde se nachází /je označena jen jako pizerie/ a sleva 10% je jen na konzumaci pize. To jen na upřesnění.

S pozdravem J. Mžíčková, Orlová

Chorvatsko v soukromí apartmánu Rada a Slavica - recenze Dalmatour

Markéta Krčová | 18.10.2009 (datum pobytu: červen 2009)
S přáteli jsme navštívili letovisko Žaborič a byli ubytovaní v apartmánech Rada a byli jsme příjemně překvapeni.
Cesta byla sice náročná, ale rozhodně to stálo zato.
Po příjezdu nás Žaborič příjemně překvapil svojí čistotou, nepřeplněnými plážemi a prostě pohodovou atmosférou.
Ubytování jsme měli zajištěné přes www.chorvatsko-ubytovani.kvalitne.cz a to co slíbili také splnili.
Apartmán byl opravdu nádherný a velmi útulný.
Měl také slibovaný výhled na moře s čím jsem se setkala vůbec poprvé a večerní posezení na terásce a kochání se pohledem na moře a okolní ostrůvky bylo vážně příjemné.
Apartmán byl na konci slepé uličky takže i naše děti měli volno a dovolenou si opravdu užili mohli chodit sami ven a hrát si na ulici a my se na ně dívali s terasy.
V okolí žaboriče je také spoustu zajímavých míst jako krásné městečko Šibenik nebo komplex Solaris, který se líbil zejména našim dětem.
Byli tam bazény, prolízačky, tobogány a další atrakce co se jim hodně líbili.
Naši známí byli ubytovaní v domě hned vedle nás jejich apartmán se myslím jmenoval Slavica a byl také moc pěkný ikdyž náš byl hezčí :-).
Byli ale také nadmíru spokojeni a společně jsme si díky této C.A. užili krásnou dovolenou v Chorvatsku, kde jsme se cítili opravdu jako doma.
A tímto bych jim chtěla ještě jednou poděkovat a popřát mnoho úspěchů.

Markytka76@seznam.cz

Chorvatsko ubytování v soukromí - Apartmány Žaborič - recenze Dalmatour

Petra Zapletalová | 04.03.2009 (datum pobytu: červenec 2008)
Ubytování:
Všechny apartmány v chorvatsku jsou ve své podstatě pěkně vybaveny.
Záleží tak spíš jen na jejich poloze a apartmány Josip a Pulič ve kterých byla ubytována naše parta měli polohu výbornou.
Josip byl asi 10m od moře a Pulič cca 30. Oba byli plně vybaveni a domácí byli velmi přívětivý.
Strava:
Stravu jsme měli vlastní a kuchyně byli pěkně a plně vybaveny.
No a když jsme dostali chuť si na jídlo zajít šli jsme buď do pizzerie v Žaboriči ( kde se sedělo veli dobře protože byla u pláže a byl tam krásný výhled na moře ) nebo sme sedli do auta a využili nějakou se spousty restaurací v přilehlém šibeníku.
Personál:
Byli sme v apartmánech, ale co se týče delegátů C.A. Dalmatour byli moc příjemní.
V žaboriči to byla starší paní s manželem a jak říkám byli oba moc milý.
Okolí a pláže:
Vždy jsme hledali klidnou dovolenou a z tohoto pohledu byl žaborič ideální.
Žádné přeplněné pláže a dávání věcí a ručníků na pláž brzy ráno, abychom si pak měli vůbec kam lehnout :-))
Celkový dojem:
Žaborič doporučujeme zejména těm co hledají spíše klid a odpočinek u krásně čistého moře.

zap.petra@email.cz

Budva - Apartmány Bonita - recenze Dalmatour

Aleš Zatroubil | 11.10.2008 (datum pobytu: 2o.7.-9.9.2008)
Ubytování:
ubytování super apartmány čisté odpovídající Balkanu dobře vybavené všude klimatizace
Strava:
polopenze-kontinentální snídaně vždy základ-marmeláda,máslo,čaj,káva a vždy bud párky,vajíčka,salámy,večeře-výběr ze 2 JÍDEL samé masité pokrmy jídlo výborné
Personál:
obsluha výborná,ochotná,vstřícná
Okolí a pláže:
větší nepořádek jak v CHorvatsku pláže čisté uměrně k počtu turistů je to děsně přelidněné ale dá se najít malé pláže čisté,krásné jak v Karibiku
Celkový dojem:
já plně doporučuji CK DALMATOUR vynikající ceny a celkové péče o klienty

24brno@seznam.cz

Chorvatsko, Chorvatsko ubytování, Chorvatsko apartmány, Chorvatsko dovolená, Ubytování v Chorvatsku, Chorvatsko ubytování v soukromí a soukromé apartmány Chorvatsko, Zajímavosti a aktuality z Chorvatska, Dovolená v Chorvatsku autem, Apartmány v Chorvatsku přímo u moře, Ubytování Chorvatsko pro skupiny, Naše tipy na ubytování v Chorvatsku